Dołącz do EDUKACYJNEGO KURSU ONLINE dla kobiet

SLOWFIT

Wyrób zdrowe nawyki 

Chcesz stać się kobietą, która będzie świadoma swojego ciała oraz chcesz wyrobić sobie zdrowe nawyki żywieniowe?
Wszystko po to aby cieszyć się zdrowym, silnym, sprawnym i dobrze wyglądającym ciałem oraz niższym poziomem stresu.


Jaka jest idea kursu SlowFit?
Jaką mam misję jako trener?

Idea SlowFit  narodziła się u mnie w głowie podczas rozmów z moimi podopiecznymi na treningach.

W dzisiejszych czasach ilośc informacji w mediach społecznościowych oraz presja świata zewnętrznego nie jedną osobę może wprawić w zawrót głowy.

Nieefektywne treningi, diety cud powodują frustrację, marnowanie czasu i potrafią skutecznie zniechęcić do aktywnego stylu życia i starania się o silne, sprawne i dobrze wyglądające ciało.

Kurs jest moim projektem SlowFit i  wychodzi temu naprzeciw. 

To podejście, które da ci wiedzę, świadomość jak  odżywiać się racjonalnie, regenerować, zmniejszać poziom stresu, bez presji świata fit.

Dbaj o to wszystko cierpliwie, bez skrajności, bez presji bo przecież oprócz fajnego wyglądu chcesz mieć sprawne i zdrowe ciało?

Mam nadzieje, że zarażę Ciebie moim podejściem i ten kurs będzie świetna inwestycja w wiedzę i wyrobienie nowych nawyków żywieniowo treningowych.

Wszystko po to abyś miała silne i zdrowe ciało, które będzie dobrze wyglądać a ty będziesz świadoma i szczęśliwsza na lata.

Co mi da uczestnictwo w Kursie SLOWFIT -Wyrób zdrowe nawyki?

Każdy z nas w drodze po wymarzoną sylwetkę i racjonalne odżywianie popełnia masę błędów i porusza się po omacku. Niestety w dzisiejszym zalewie informacji można zwyczajnie zgłupieć. Towarzyszy temu ogromna presja i brak cierpliwości.

Ja nie obiecuje Ci błyskawicznych wyników. Obiecuje Ci wiedzę, która sprawi, że przestaniesz próbować a będziesz pewna co robić aby cieszyć się zdrowym, silnym i dobrze wyglądającym ciałem przez lata.

Tak zwyczajnie, bez presji.

Dla wszystkich kobiet, które chcą TERAZ skupić się na własnym ciele i na własnych potrzebach i zbliżyć się do świadomej, silnej i dobrze wyglądającej sylwetki.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs to Twoja inwestycja w wiedzę, dzięki której będziesz popełniać mniej błędów jeśli chodzi o odżywianie, regenerację, trening . To wszystko to co składa się na sukces zarówno sportowy jak i sylwetkowy a to przekłada się bardzo na nasz styl życia i nawyki.

Dzięki wiedzy zdobytej w tym kursie staniesz się świadomą tego jak jeść  i zaoszczędzisz masę czasu na nieudanych próbach.

Jak wygląda kurs?

Będziemy się spotykać przez 3 tygodnie na zamkniętej grupie tylko dla kursantek.

Szkolenie to 6 Webinarów LIVE w których możesz aktywnie uczestniczyć i zadawać pytania.

To czas w którym jestem dla Ciebie.

Webinary będą odbywać się we wtorki i czwartki o godzinie 21:00 na zamkniętej grupie dla kursantek na facebooku.

Cały kurs trwa 3 tygodnie
Start i pierwsze spotkanie już we wtorek 1 czerwca .

WAŻNE

Jeżeli nie będziesz mogła być nie martw się, wszystkie Webinary i nagrania będą na drugi dzień dostępne dla Ciebie z nielimitowanym dostępem na twoim koncie w mojej platformie treningowej.

Dzięki temu będziesz mogła jeśli chcesz robić kurs we własnym tempie i kiedy masz na to ochotę.

KURS JEST PROGRAMEM EDUKACYJNYM I NIE KOLIDUJE Z ŻADNYM PLANEM TRENINGOWYM

O czym będziemy się uczyć?
Zobacz tematy naszych webinarów:


Dzięki tej wiedzy łatwiej osiągniesz swoje rezultaty i będziesz wiedzieć jak efektywnie spalić tkankę tłuszczową i ujędrnić swoje ciało, za pomocą zdrowych nawyków z dziedziny żywienia, treningu i regeneracji.

Zobacz co piszą kursantki o poprzednich edycjach kursu

Czym ten kurs nie jest?

Kurs nie jest planem żywieniowym ani planem treningowym.

To kurs edukacyjny i inwestycja w Twoje ciało i zdrowie

Celem tego kursu jest to, abyś wypracowała umiejętności i świadomość, które pozwolą Ci efektywnie wprowadzać zmiany w swoim życiu i cieszyć sie tym krok po kroku bez zbędnej presji. Ten kurs to inwestycja w Twoja wiedzę i ciało.

To czego się nauczysz zostanie z Tobą juz na zawsze. Przestaniesz poruszać się po omacku w dietach i treningach.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do grupy dla kursantów, gdzie jestem i możesz mi zadać w każdej chwili pytanie. Wszystkie materiały zawarte w kursie otrzymasz na zawsze na mojej platformie edukacyjnej.

Cały projekt jest skierowany do dojrzałych kobiet.  Tu nie ma miejsca i drogi na skróty. 

Przestań próbować kolejnych wymyślnych diet.
Dzięki wiedzy zawartej w tym kursie, zaoszczędzisz mnóstwo czasu na błędach, które mogłabyś popełnić.
Każda kolejna porażka to wzrost frustracji a ta przekłada się na spadek motywacji do dalszych prób zdobycia wymarzonej sylwetki.

Chyba nie stać cię na to?

Jeśli masz dość nieefektywnych ćwiczeń, kultu ciała świata FIT i chcesz zwyczajnie wiedzieć jak trenować i odżywiać się aby być silną, pewną siebie i fajnie wyglądającą kobietą.
Ten projekt jest dla Ciebiecena
99 zł

DO KOŃCA SPRZEDAŻY
Zamykam zapisy w niedzielę o godzinie 21:00

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Kilka słów o mnie

Nazywam się Adam Borkowski, mam 39 lat i jestem ojcem 3 dzieci.

Od prawie 10 lat i na co dzień pomagam zwykłym ludziom dbać o ich sprawność i silne oraz dobrze wyglądające ciało.

Jestem założycielem grupy Tritans Triathlon oraz Tritans Running, gdzie amatorzy pod moim okiem przekraczają swoje sportowe granice.

Jestem szkoleniowcem i prowadzę szkolenia z techniki biegania.

Jestem założycielem szkolabiegania.pl, gdzie uczę innych jak biegać poprawnie technicznie i cieszyć się zdrowym i efektywnym bieganiem przez lata.

Propaguje rozsądne i przede wszystkim na luzie podejście do budowania sprawności i fajnego ciała. Bez skrajności i presji świata fit

Jestem trenerem personalnym i specjalistą od treningu kobiet gdzie  dbam o  sprawność moich podopiecznych.

Byłem 4 lata trenerem Crossfit Stocznia oraz Head Coachem.

Hobbistycznie uprawiam bieganie  i sporty siłowe

Propaguje zdrowe podejście do biegania, bieganie bez kontuzji i urazów połączone z treningiem siłowym.

Często zadawane pytania

Automatycznie po zakupie, otrzymasz  na skrzynkę mailową wszystkie dane dotyczące logowania na platformę i zaproszenie na prywatną grupę. Kurs rozpoczyna się 1 czerwca o godzinie 21:00 .

Dostęp do materiałów i wszystkich webinarów otrzymujesz na zawsze z nielimitowanym dostępem.

Wszystko odbywa się na zamkniętej grupie na facebooku. Co tydzień wezmiesz udział w 2   Webinarach LIVE gdzie możesz aktywnie uczestniczyć i zadawać pytania.  

Kurs trwa 4 tygodnie. Ale materiały dostajesz na zawsze, więc jak nie możesz być na webinarch i chcesz kurs robić swoim tempem to nie ma problemu.  Ty decydujesz ile czasu możesz na niego poświęcić. Robisz go kiedy chcesz i swoim tempem. 

Spotkania będą odbywały się  we wtorki i czwartki o 21:00 na zamkniętej grupie dla kursantek na Facebooku.  

Niestety nie. Zapisy kończą się w niedzielę 30 maja  o godzinie 21:00 i nie będzie można po tym terminie dołączyć do kursu.

Kurs to nie jest plan treningowy. Kurs ma charakter edukacyjny, więc jak najbardziej jest dla Ciebie. Zaczniesz przygodę z aktywnością i zdrowym odżywianiem z potężną dawką użytecznej wiedzy, dzięki czemu nie będziesz traciła czasu i błędy w przyszłości. Te kurs to inwestycja w swoja wiedzę aby w przyszłości popełniać jak najmniej błędów.

Nie ma żadnego problemu. Materiały będą dostępne dla Ciebie po webinarze na zawsze i możesz je obejrzeć sama gdzie i kiedy tylko chcesz.  Jeżeli natomiast chcesz zadać pytanie do webinaru to możesz je spokojnie zostawić w komentarzu a ja odpowiem podczas transmisji

Kurs jest bardzo prosty w obsłudze Po zakupie otrzymujesz na maila wszystkie dane potrzebne ci do logowania się do platformy, która krok po kroku będzie ciebie prowadzić i nakieruje na grupę dla kursantek,. Kurs online i webinary to możliwość uczenia się gdziekolwiek jesteś i o jakiej porze chcesz, dodatkowo dostajesz wsparcie mnie jako trenera więc w każdej chwili możesz do mnie napisać w ramach sesji Q&A czy na grupie na facebooku 

W trakcie kursu nauczę Cię wszystkich umiejętności, których potrzebujesz aby zmienić swoje nawyki żywieniowe, treningowe oraz regeneracyjne. Warto mieć jednak świadomość, że nauka każdej umiejętności podlega tym samym regułom procesu zmiany.

Dla mnie najważniejsza jest Twoja świadomość i wierze, że posiadając niezbędną wiedzę będziesz krok po kroku wyrabiać sobie nowe nawyki.

 

Tak

Chcesz spytać o coś innego?
Napisz do mnie: