Dołącz do platformy treningowej 

dla kobiet

Trenuj SILNE, SPRAWNE I ŚWIETNIE WYGLĄDAJĄCE CIAŁOWitaj w planie treningowym HANTLE 2

Dzięki ćwiczeniom wzmacniająco wyszczuplających na całe ciało nie tylko wyszczuplisz swoje uda, ale również wyrzezbisz ramiona i brzuch. Plan niesamowicie nakręci Twój metabolizm i spali dużo tkanki tłuszczowej.

Chcesz przeznaczać na treningi mało czasu a wyciągać maksimum efektu?

Możesz ćwiczyć 3-4 x w tygodniu NAWET w domu?

Przygotowałem dla Ciebie na swojej platformie plan treningowy na 8 tygodni w którym potrzebujesz minimum 1 hantlelki

W planie dostaniesz 4 treningi siłowe tygodniowo o które wzmocnią i wysmuklą Twoje ciało oraz zbudują kobiece krągłości.

Ta metoda treningowa pozwala na jednoczesne ujędrnianie ciała i spalanie tkanki tłuszczowej.

W każdym treningu zadbasz o wyszczuplenie nóg, podniesienie pośladków oraz wysmuklenie ramion oraz spalenie tkanki tłuszczowej.

Wszystkie ćwiczenia będziesz w stanie wykonać sama. Każdy trening to około 30-40 minut, który jest idealny do wykonywania nawet w domu.

Jedyne co potrzebujesz to choćby 1 hantelka. Ja rekomenduje od 1 do 2 hantli o różnym ciężarze

Wszystkie ćwiczenia są omówione w filmach wideo pod każdym treningiem, więc masz pewność, że będziesz wykonywać je poprawnie.

Dostajesz kompletny plan na 8 tygodni, który zawiera 4 treningi tygodniu

Jestem ogromnym zwolennikiem jakościowych treningów, więc w planie dostaniesz treningi siłowe jak i  interwałowe, które skutecznie spalą tłuszcz i spowodują, że schudniesz.

Wszystko po to abyś w 8 tygodni spaliła tkankę tłuszczową i zbudowała jędrne i smukłe ciało

HANTLE 2 TO SPRAWNOŚĆ I JĘDRNA SYLWETKA. W tejj części planu kładziemy większy nacisk na pośladki i mięśnie brzucha.

Cały plan jest skierowany do osób początkujących i średnio zaawansowanych. Treningi są dobrane w taki sposób, że możesz je dostosować do swoich możliwośći.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do grupy dla kursantów, gdzie jestem do Twojej dyspozycji i możesz mi zadać w każdej chwili pytanie

Jedyne co potrzebujesz to choćby 1 hantelka.  Ja rekomenduje od 1 do 2 hantli o różnym ciężarze. Idealnie mieć hantle regulowane gdyż Twoja siła będzie rosła wraz z postępami w planie. Z doświadczenia wiem, że większość kobiet na starcie jest w stanie używać spokojnie na górne partie ciała hantli o ciężarze 3-5 kg, a na dolne partie ciała 6-10 kg. Nie wierzysz? Zrów mały test. Wez kilogram mąki i podnieś nad głowę 10 razy – jeżeli było lekkie to wiesz już że hantelką 1 kg nie zrobisz nic efektywnego.

Wszystkie ćwiczenia są omówione w filmach wideo pod każdym treningiem, więc masz pewność, że będziesz wykonywać je poprawnie.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PLAN I PLATFORMA TRENINGOWA OD ŚRODKA

139 zł
Co zawiera plan hantle 2:

Kilka słów o mnie

Nazywam się Adam Borkowski, mam 39 lat i jestem ojcem 3 dzieci.

Od prawie 10 lat i na co dzień pomagam zwykłym ludziom dbać o ich sprawność i silne ciało.

Jestem założycielem grupy Tritans Triathlon oraz Tritans Running, gdzie amatorzy pod moim okiem przekraczają swoje sportowe granice.

Jestem szkoleniowcem i prowadzę szkolenia z techniki biegania.

Jestem założycielem szkolabiegania.pl, gdzie uczę innych jak biegać poprawnie technicznie i cieszyć się zdrowym i efektywnym bieganiem przez lata.

Jestem trenerem personalnym i buduje sprawność moich podopiecznych.

Byłem 4 lata trenerem Crossfit Stocznia oraz Head Coachem.

Hobbistycznie uprawiam triathlon i sporty siłowe

Propaguje zdrowe podejście do aktywnego życia, bieganiebez kontuzji i urazów połączone z treningiem siłowym oraz rozciąganiem.

Nie czekaj!

Już dziś dołącz do planu, zacznij trenować i widzieć efekty.